2win800x200

Новинарите прашуваа, не молчеа (Видео)

Април 17, 2022

По коментарите на социјалните мрежи дека  новинарите молчеле додека Бугарите кажувале што сакаат, решивме да ги објавиме прашањата на новинарите на Апла поставени до бугарскиот премиер Кирил Петков и вицепремиерката Илиана Јотова. Со ваквите коментари по кој знае кој пат некој си дава за право да се прави поголем патриот од другите и да се претставува како да е само тој Македонец, а другите предавници.   

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани