Webp.net gifmaker

БТ Прес

Поранешната касарна, а сега веќе новата населба Златен рид ќе доживее градежна експанзија, вети Зоран Илиоски кандидат за градоначалник од ВМРО-ДПМНЕ.  -Овде ќе продолжиме да создаваме услови за нови колективни…
ВМРО-ДПМНЕ ја прими пораката од битолчани дека во својата работа треба да обрне повеќе внимание на Битола, изјави пратеникот Илија Димовски, кој денес на Широк Сокак одржа прес конференција, претставувајќи…
На почетокот сме на кампања за едни од најважните избори во историјата на независна Македонија. Избори на кои прво ќе гласате за себе, своето семејство, својата улица, соседството и визијата…
Страница 11 од 11

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани